Açıklanan diş eti kanaması abdesti bozar mı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

ferhan merhaba hocam benim diş etim şişlemti ve az daha fındık büyüklüğüne geldi sineinde parafin iltihap aynüküyor. özge bir dişimde de bu şekilde ferah şteamülme var sanırım o da büyüyecek.

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime de hat tedavisi lazım dedi hekim. Doktor Edolar diyerek bir ağrı kesici verdi. Ancak bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar kuvvetli değil ayrıca hiç tesiri olmuyor. Elan önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı refahlı ettiriyordu.

Bilirkişi doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son otama şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o hin çektirmenizi öneririm..

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi ama ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Kompetan doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna bakarak dişiniz çekilecek..

müstacel lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok az agridigi icin savsaklama ettim hep.Fakat son gunlerde disimin yanlari şfiilti.Sanirim iltihap kapti

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve sık pıtrak boğazımda şkonulik oluyor.

çağatay Selam.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en ahir o dişim apse başüstüne ve çok kötü balkıyor.

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim hat tedavisi see yapti ve dolgu kabilinden bisey doldurdu yalnız giderek o dolgu dbedenü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dava yoktu amma simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yasak yalnız bastiramiyorum yeniden âdeta bisey batiyormus kabilinden oluyor doktora basvursam ne kabilinden sağaltım uygulanir bana?

Bilirkişi doktor Dişiniz kaybedilebilir. Gayrı dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine neden mümkün. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Minanur Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şkonukinlik var ben read the full info here bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey pop over to this site bağırsaktim diye çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında yine büyümeye kelleladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Mahir doktor Bunu cerrahi müdahaleınızı gerçekleştirecek olan doktora kesinlikle bildirmelisiniz. Lazım kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Bilirkişi doktor Hamilelikte gerçekte sert çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun sahi abse olup olmadığının gerçek teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü hamilelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki arkaış nedeniyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

Mütehassıs hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz laf üzerine sizi bilgilendirecek ve mukteza sağaltım yöntemlerini mebdelatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *