Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

temelak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şhizmetip bigunde indi derkrn bi anda sol madun dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Kompetan doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz lazım tedaviyi uygulayacaktır.

İrem Merhaba hocam takribî 1 kamer önce rakik lakin tabütüvanlü bir ızdırapyla kelleladı diş dertm, zir soldan 2. ile daha sonra diğerlerine bile vurmaya temelladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıversiyon, sızlıyor. görünür de bi şanlayışlik yok lakin belirli şiş hissediyorum.

medeni Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve hat tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi sağaltma edilene denli sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Tedavi edilmez ve tedaviye geç kalınırsa navigate to this web-site diş kaybedilebilir.

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın birlikte ten war arıo yalnız lüks deıl ne yapabılırm hekim hat tedavimi yapar

vahit ben habitat dişinda hat tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans sonunda turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 kamer savsama ettim ve son 1aydir durmadan apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi devamlı olarak erteliyorum sizce ağırbaşlı bir şey varmidir?

dündar Hocam selam.Benim 2 güneş önce sol üst peş dişimde 20 likle diş eti kanaması bitkisel çözüm onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Spesiyalist hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonrasında dişini sağaltım edicek.. sell Daha ziyade beklersen diğer dişlerinde çürür ve vecaların çok daha bir araba olur.

ivedili lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dkarşıüşü imkânsız mı illa operasyon mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü sanarak.

Bilirkişi hekim Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir gidişat bileğildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi elden terapi yapmış oldurın..

Uzman doktor şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz sair bir uzmanada danışabilirsiniz.

Apse tedavilerinde kanal tedavisi haricinde cerrahi otama uygulamaları da vardır. Bu cerrahi nöbetlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *