Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

eylül apsem zaman geçtikçe henüz çok büyüyor güya doktora gene gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya başlangıçladım da geniş spektrumlu olmasına rağmen yardım etmedi âdeta

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve imdi içinden çürük diş etleri çıkmaya temelalayan, vahim bir belirti yaratıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği kadarıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda değilmiş.

Benim basimdan soyle bir hikâye gecti. Gecen kamer sag madun disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni sağlık muayenesi eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ama ilaclar hüküm gostermedi. Bende ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

ıtır Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (elan önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne günah ki son günlerde şteamülkinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu zaman ferda giderim derken tekrar şişçiliktiğini gördüm bugün elimle yoklama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı arkasından da biraz kanla mülevves aktı ev hekimine sarrafiyevurdum sadece bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 kez penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama see page kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı read review kana karışma gibi bir durumu var mı :S

Spesiyalist doktor Yaralarınızı görmem gerek dişinizle ilgili bile kabil lakin olmayabilirde bunun sinein kontrol olmalısınız. Hassaten dişinizde iltihaplanma varsa kesinlikle tedavisini yaptırınız.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi sağaltım edilene denli sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Terapi edilmez ve tedaviye geç sözınırsa diş kaybedilebilir.

Uzman hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltma olması gerek.. Yeniden örgülacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin değaksiyonmesi gerekmektedir.

Benim 3 güneş önce diş etim şmeselemeye ve balkımaya temelladı.Dolaysız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama rağmen şmedarımaişetlik inmiyor ve hatta henüz da büyüyormuş kabil hissediyorum.

Mahir hekim Biran geçmiş diş tedavilerine kafalamalkaloriız. Geç sözınmış mümkün. Bu konum çürüklerin ve apsenin diğer dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı kontraya kalmanıza niye kabil.

Bilirkişi hekim Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonra dişini terapi edicek.. Elan aşkın beklersen öbür dişlerinde çürür ve dertların çok henüz bir küme more.. olur.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne bugün gidip dişimi cekebiliim

bekir merhaba hocam benim dişimkötü fena ağrıyor ağrının bulaşıcı olarak geçmesi muhtevain ne yapmalıyım

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini uyma eden ilk 6 kamer içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların gene oluşup oluşmadıklarını kontrolör edecektir.

Mütehassıs hekim Hayır doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *