Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Benim henüz sağ arka dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Uzman doktor Dileyiş ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yok.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yaptırın..

Uzman hekim Geçmiş olsun vacip müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar aracılığıyla kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz yapılacak bir şey kalmamış.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi ama ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Uzman doktor Evet balkılar kabil. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lazım lakin diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Behemehâl diş hekiminize başvurunuz.

istek hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şsoruniklik güya daha da artmakta napmalıyım üç günde şkâriğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Fiil Merhabalar dişim çok dertyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs ruzü duluk operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Mütehassıs doktor Yararlı öyle bir keyfiyet namevcut.. Lakin oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Mutlaka oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz otama olmalıdır. Kesinlikle savsaklama etmeyiniz.

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve ast more… disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüdeğerlendirme bu uc diside siz ne onerirsiniz

Kompetan hekim Geçmiş olsun Şu anda sair bir sağaltım uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu daruları kullanmaktan sair bir yolunuz nanay..

Hazal Doktor mir merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam icap ettiğini söylemiş oldu. Hat tedavisine esasladık ama sakat kaldı.

Uzman hekim Mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir durum sites bileğildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi yalnız terapi yapmış oldurın..

esin yeğin günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekiştirme tedavisine saksıladım.zir kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı yasak.vakit saat büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi örgülacak dedi.paranomik film çekti.

Uzman hekim Apse more… oluşmussa dişinizdeki çürük bir çok yayılıtır. şayet kökte problem yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *