Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

başak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şişip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

sivilize Hocam merhaba 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma gene muayene icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey namevcut her ogunden sonra dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ivedi cvp lutfen hocam…

Uzman hekim çaykara hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. üste diş hekimi kontrollerinizi de ihmal etmemelisiniz.

Kompetan hekim Dişiniz kucakin mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

evgin lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Mütehassıs doktor Zamanla kesim kapanacaktır. Az buçuk zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. şayet bölge ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine mebdevurunuz.

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın yanında ten war arıo fakat bir araba deıl ne yapabılırm doktor read moreÂ… kanal tedavimi yapar

Mahir doktor Diş kırılmalarının en yetişkin nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olur.

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim hat tedavisi yapti ve dolgu üzere bisey doldurdu lakin giderek o dolgu dmafevkü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi read more… sorun yoktu fakat simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim namevcut fakat bastiramiyorum yeniden sanki bisey batiyormus kabil oluyor doktora basvursam ne gibi otama uygulanir bana?

Spesiyalist hekim Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonrasında dişini otama edicek.. Henüz aşkın beklersen sair dişlerinde çürür ve ağrıların çok henüz zait olur.

Bilirkişi doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize muktezi müdahaleyi gerçekleştirecektir.

demet Selam hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şmeselelik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir tedavi uygulanmalıdır ?

Erkan yılmaz Selam hocam.melez bı dişim vardı nimsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım read review agrıcenah dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında kırık kısımda kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım lakin apse yaptı.

Mütehassıs doktor Bir kaç gündüz sabredin eğer balkılarınız devam ederse doktorunuza baştan başlangıçvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *