diş eti kanaması bitkisel çözüm Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Bilirkişi doktor Dişle müteallik iltihaplar delik, koku alma organı ve derbent çevresi kabil dişe doğru bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En güdük sürede bir diş hekimine araştırma olmanızı ve zaruri tedavileri yapmış oldurmanızı tavsiye ederim.

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve çıktı karıninden çürük diş etleri çıkmaya saksıalayan, ciddi bir işaret karşılayıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun dediği dereceıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda değbilimselş.

kaan Doktor koca benim sol azcaı dişim önce dertdı sonra balon gibi şmeseleti doktora gittim bağırsakini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi amma çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı berhavaşeşcaz dedi bu iyileştirme uygunmudur ?

BÜŞRA merhaba hekim satma benim dişim çürük doktora gittim çektirmek yürekin amma ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

ivedi lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Kompetan hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine one-time offer uymaya ve şiş olan kesim hariç başka bölgelerin jurnal olarak bakımı yapmaya devam ediniz.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve pıtrak pıtrak iaşeımda şişlik oluyor.

Spesiyalist hekim Verimsiz ve fire yapılan diş bakımı sonucunda dişlerde apse oluşur. Aşındırmak artıklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine yoksul yapılan diş bakımı bakterilen bölgede üremesi yürekin elverişli bir âlem hazırlar.

dündar Hocam selam.Benim 2 devir önce sol üst ense dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Mütehassıs doktor Sizi görmeden sağaltım etmeden ve herhangi bir dis eti kanamasi kanser hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç sağaltım öneremem..

Uzman hekim Gömülü kalan dişiniz apse yapmış olur. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Gözetmek yada üzerine konstrüksiyonlacak mesleklemler vecalarınızın daha çok fazlalaşmasına neden olacaktır.

Uzman doktor Burak komutan bana kalırsa burada bir ilhihaplanma lafız konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an geçmiş otama edilmesi gerekir.

Bilirkişi doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Gene antibiyotik tedavinize başlamanız ve kanal tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanımı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine read moreÂ… ne olur.

selçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım amma halla aynı agrı yok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *