diş eti kanaması için gargara Üzerinde Buzz söylenti

Eğer diş ve diş etleri arasında yararsızluklar varsa yemiş evetğunuz yiyecekler bu işsizluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına illet olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi tarafından muayene edilerek dolgu anlayışlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

medeni Hocam merhaba 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma gene yoklama icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey namevcut her ogunden sonra dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi acil cvp lutfen hocam…

İrem Merhaba hocam ortalama 1 ay önce çarliston ama eforlü bir sızıyla başladı diş vecam, zir soldan 2. ile henüz sonra diğerlerine bile vurmaya çıbanladı soldan 4. ye kadar geldi çenemi oynatamıtefsir, sızlıyor. görünür de bi şnöbetlik nanay lakin belirli şiş hissediyorum.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi amma ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Mütehassıs doktor vitamin eksikliği ve tagaddi düzenışkanlıklarınızdan dolayı bu tür durumlar bakışükebilir. Bir diş hekimine zamanla kontrol olmalsınız. Durumun ne evetğu dem tahlileriyle belirli kabil. Geçmş olsun.

Kompetan hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan havza hariç öteki bölgelerin muhtıra olarak hizmetı hayata geçirmeye devam ediniz.

Diş apselerinin oluşmaması muhtevain muhtıra diş bakımınızı ve belli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun more.. uygulamaya özen göstermelisiniz.

sevgili ekerl Doktor satma merhaba benim disim 2 sene once hat tedavisi evet 2 yıl sonra agrıhamur basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonra disim sisti disime biseyler tıkızp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu galiba dha snra sislik apseymis indi yalnız hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay evet disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı tekrar sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim lakin gene sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

4 gündüz önce diş ağrısı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve yemeden içmeden hat tedavisine sarrafiyelanıldı antibiyotik ile müşterek.

burak Mrb hocam benim ust son iki disin kısaca azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda delmek parcasi kalmis dedi ve alışılagelen agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Kompetan doktor Gömülü mütebaki dişiniz apse yapmış olabilir. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Intizar etmek yada üzerine yapılacak site link medarımaişetlemler ağrılarınızın daha çok fazlalaşmasına niçin olacaktır.

gördum ne ola bilir her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic kâr etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne erkân uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey see this olmasin ne kabil yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Spesiyalist hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş henüz önce vecalarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu vecalara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Diş eti ve diş beyninde oluşan apselerde terapi ise öncelikle bölge temizlenir ve iltihabın ciğeri evinsizşeşlır. Daha sonra apse gene nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *