diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

Spesiyalist doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

kemal merhaba hekim koca. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç cepheı deldiler iltihabı abesalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin nezdinde anlayış bir şmaslahatlik oluştu iltihap geliyor oradan.

Kompetan doktor Siz konulara vakıf olmaya çıbanlamıssınız. En hayırlı siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki iş hakkında değerlendirme yazmıssınız ve otama edinmek karınin çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi masraf keleşye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

Mütehassıs hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik çarelarınızı kullanmaya devam ediniz.

ali Selam hekim satış. Kestirmece 6 yıl önce yaptırdığım kanal tedavili dişim Son bir iki aydır apse hayata geçirmeye ve vecamaya başladı diş.hekimine gittim baktı kazık çekilecek dedi başka bi çaresini namevcut mu acaba çektirmek istemiyorum

Kompetan doktor Zamanla toprak kapanacaktır. Berenarı zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir beden sokmayınız. Eğer bölge ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine esasvurunuz.

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın nezdinde ten war arıo yalnız okkalı bileıl ne yapabılırm doktor kanal tedavimi yapar

Mahir hekim Dar ve kusurlu yapılan diş bakımı sonucunda dişlerde apse oluşur. Ekmek fazlalıkklarının bölgede birikmesi, one-time offer tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine yetersiz meydana getirilen see this page diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi yürekin elverişli bir âlem hazırlar.

Bisey cikti biraz buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez amma dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Mütehassıs hekim Dişiniz kaybedilebilir. Vesair dişlerinize ilerleyen iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine illet olabilir. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Bilirkişi doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize zaruri müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Bilirkişi doktor Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim kucakin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişhitit uzantısı olabilir. Dişeti diş çürüğü karınindeki abur cuburluğı doldurmuş olabilir.Fakat yoklama etmeden mutlak bir şey hikâye etmek mümkün bileğilidir.

Bilirkişi hekim Hamilelikte esasen pek çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun cidden abse olup olmadığının rast teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki artış yüz dişetlerinde “hamilelik urü” olarak on Bing da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Spesiyalist hekim Yararlı doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *