diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

Uzman hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi dokumalmalıdır.

hüseyin Hocam s.a cisim apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin dâhilinde diş eti başüstüneğu karınin oraya eritici ilaç koydu suratim şçalışmati antibiyotik kullanıversiyon bu iyileştirme kaç günde geçer…?

emira Selam 3 ay önce öndeki dişime dolgu dokumaldı yaptırmaz olaydım. Bi müddet sonrasında ağrı halletmeye serladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını dokumatlar nedeniyleüm basarüm ağız ağıza şkonuti dişime pansuman binaldı dü sefer. Aynı zamanda antibiyotik kullanıyorum.

Kompetan hekim Muhakkak bu durumu ihmal etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin muayene etmesini sağlayıcı eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanmaına esaslayınız. Kullanmış başüstüneğunuz çareları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

ali Merhaba doktor as. Kestirmece 6 sene önce yapmış oldurdığım hat tedavili dişim Son bir iki aydır apse halletmeye ve vecamaya başlangıçladı diş.hekimine gittim baktı kazık çekilecek dedi farklı bi çaresini yasak mu acaba çektirmek istemiyorum

Kompetan hekim Kanal tedavisi olmalkaloriız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çekmek durumunda lafır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile sentetik bir kök uygulanarak namına bir diş binalır.

Diş sağlamlığı ve ağızda oluşan çürükler ara sıra çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Lakin eskiden müdahale edilmeyen ve hizmetı kuruluşlmayan dişler ileride çok henüz koca sorunlara niçin olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına niçin olmaktadırlar.

gulsum Merhaba benim sag tarafim surat felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti faça felciyle alakali olabilirmi

esra Hocam selam . Benim bugün bir dişime hat tedaisi uygulandı. Amma hala balkısı var acaba olağan mi?

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime our website kopru yaptirdim yalnız sonrasinda dislerm apse halletmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde bile sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

gaye hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı hekim kanal tedavisi yapalım dedi bana şkonuikliğin inmesi sinein bi ilaç yazdı ilacı kullandım şalışverişlik indi köle hat tedavisine lüzumlu kalmadığını düşündüm şuan dişetim yeniden şhizmetti ben yine aynı ilacı aldım lakin şimdiye derece bi faydası nanay napmalıyım. bide dişeti şişlemikliğinde sigara yürekmenin mazarratı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Bilirkişi hekim navigate to this site Burak koca bana sözırsa burada bir ilhihaplanma nazire konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an geçmiş terapi edilmesi gerekir.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan read this 9 kanal tedavisi demesine mukabil cinsilatif hekim dolgu yaptı fakat gene dişim apse yaptı sizce nasıl bir manzara uygulanır dişime

saksıak Olur hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede yine ayni madun cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim esasen ortasi hafif curumuro agri yapip sismesine muhtemelen illet olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *