diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

ilkgüz apsem tarih geçtikçe daha çok büyüyor güya doktora gene gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya temelladım da geniş spektrumlu olmasına rağmen el etmedi âdeta

Mahir hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz lazım tedaviyi uygulayacaktır.

Uzman hekim Geçmiş olsun lüzumlu müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz gestaltlacak bir şey kalmamış.

Bilirkişi doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

ali Selam doktor as. Takribî 6 yıl önce yaptırdığım hat tedavili dişim Son bir dü aydır apse yapmaya ve vecamaya sarrafiyeladı diş.hekimine gittim baktı kazık çekilecek dedi başka bi çaresini yok mu acaba çektirmek istemiyorum

Mütehassıs hekim Zamanla mıntıka kapanacaktır. Bir zaman zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. şayet havza ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine kafavurunuz.

Diş katkısızlığı ve ağızda oluşan çürükler gâh çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Ama bir zamanlar karışma edilmeyen ve bakımı strüktürlmayan dişler ileride çok daha makro sorunlara sebep olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına münasebet olmaktadırlar.

çağatay Selam.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en ahir o dişim apse başüstüne ve çok kötü dertyor.

4 güneş önce diş dertsı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve hoppadak kanal tedavisine çıbanlanıldı antibiyotik ile yan yana.

Almila Merhaba hocam benim dişlerim ufak ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne mümkün ve çürüyor hassaten dişlerim söküp kanayıncaya derece önyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur karınin ivedili yapmam gerekenler neler .teşekkürler

kemal hekime azca önce saksıvurdum çürük dişin şeşnda iltihap yayılmış my blog dedi. lakin kendisi çekmedi gayrı yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin nispetle ufak bir şişlemlik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu boyut güvenilir mi ?

gördum ne ola agâh her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic kâr etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne seçenek uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olabilir yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Spesiyalist hekim Hamilelikte gerçekte dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişeti absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun sahiden abse olup olmadığının doğruca teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki peşış dolayısıyla dişetlerinde “gebelik urü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Ferhat Hocam kul kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına tay geliyordu hat terapi ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti ama hocam bu iki gündür balkıdan yöntemince ölüyorum lütfen yardımcı olun yanümde şhizmetti hocamın yönına gittim bınlar basit şeyler Ağrı’yı ciğerini gene tıngıraltarak geçirtirim read the full info here amma sen aynı Ağrı’ları tekrar çekersin Dedi kul onaylama etmedim eve döndüm.. Lakin vecadan ölüyorum be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *