diş eti kanaması nasıl önlenir Üzerinde Buzz söylenti

Mahir hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Spesiyalist doktor Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek denemek gerekir.

cihat endamsız 5 gün önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve dideüm kapandı.daha sonra atibiyotık tedavisine temelladım ve şkonulik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi öbürü de ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Melike Merhaba hekim satma. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi henüz onceden vardır dedi 6 kamer kabil surecte he doktor komutan haklı henüz öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi henüz gitmedim ama ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere göre koyu rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik gibi bosluk var bu sismeler sebep ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve sebep boyle olmuştur acaba ?

ivedili lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

naz Merhaba.benim ast damağında bek bir şmedarımaişetlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim bâtınin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye serladık ve sonrasında apse see this website vürutti. tedaviye serlamadan önce antibiyotik almama rağmen apse dahada vüruterek çenemden dudağıma derece doldu. elan sonrasında enjeksiyon tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

İrem evet hocam apse sebep oluşur ? hekim dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

Mütehassıs doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

amaç altun Merhaba hocam çürük olan (yarısı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi diş eti kanaması için ne yapmalı uyusturduktan sonra hatun doktorum dışımi çıkardı ama 2kök sinuse kaçtığını söylemiş oldu .

Spesiyalist doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici dermanlarınızı published here kullanın.. Bunun dışında probleminin net olarak görünmesi ciğerin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

bekir merhaba hocam benim dişimhayli fena dertyor dertnın geçici olarak geçmesi dâhilin ne yapmalıyım

Mütehassıs doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetçi edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa gene bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Kompetan doktor Hayırlı doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *