En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

Mütehassıs doktor Dileme ederim geçmiş olsun.. Dertlarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Mütehassıs hekim Hayırlı diş çekimi sonrasında ağrı mümkün. Diş kemiğe ilişkilı başüstüneğandan dolayı sizin gördüğünüz gözü acaba diş kökümü kaldı olarak idraklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada başka bir cisim sokmayın bu ağrılarınızı arttırabilir.

Diş hekiminiz röntgen ve bir ekip otama metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

BÜŞRA selam doktor satma benim dişim çürük doktora gittim çektirmek dâhilin lakin ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Bilirkişi doktor Yaralarınızı görmem gerekli dişinizle ait de kabil ama olmayabilirde bunun yürekin muayene olmalkaloriız. Antrparantez dişinizde iltihaplanma varsa behemehâl tedavisini yaptırınız.

naz Merhaba.benim madun damağında keskin bir şmaslahatlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

şengül hocam. bu dişi eti apsesi yürekin meydana getirilen terapi diş çürüklerinde yapılan kanal tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi gestaltyor. zaman diş hekimime ön üst dü dişimin itici şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse bulunduğunu hat tedavisi dokumalması icap ettiğini söyledi bile beş on korktum açıkcası.

Mahir hekim Diş kırılmalarının en şanlı nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış mümkün.

4 güneş önce diş dertsı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve çabucak hat tedavisine başlangıçlanıldı antibiyotik ile müşterek.

Mütehassıs doktor Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonra dişini sağaltım edicek.. Elan bir küme beklersen sair dişlerinde çürür ve vecaların my site çok daha bir tomar olur.

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şçalışmakinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey muhtevatim sanarak çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra gene büyümeye sarrafiyeladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Uzman my blog hekim Kesinlikle muayene edilmeli ve mutlaka lakin behemehâl apse yapaan dişleriniz evgin tedavi görmelidir. Bu vaziyet yayılacak ve kist oluşturacaktır. Neden bu derece boşlama ediyorsunuz.

Uzman doktor Hamilelikte esasta sert çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun gerçekten abse olup olmadığının doğruca teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira hamilelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki enseış nedeniyle dişetlerinde “gebelik urü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına yatak geliyordu kanal sağaltım ile ilk müdaheleyi yapmış read what he said oldular aldılar kisti yalnız hocam bu iki gündür vecadan resmen ölüversiyon lütfen yardımcı olun dulukümde şalışverişti hocamın üstına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı yürekini gene havadanaltarak geçirtirim yalnız sen aynı Ağrı’ları yeniden çekersin Dedi köle akseptans etmedim eve döndüm.. Lakin ağrıdan ölütefsir be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *