Hakkında herşey diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

başak Selam hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şdavranışip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve artık ciğerinden çürük diş etleri çıkmaya saksıalayan, yoğun bir koku yaratıcı bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun söylediği kadarıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda bileğbilimselş.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde kez bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Uzman doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

ivedi lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

evgin lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok az agridigi icin ihmal ettim bilcümle.Lakin son gunlerde disimin yanlari şkârti.Sanirim iltihap kapti

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi ciğerin yapılan see here iyileştirme diş çürüklerinde yapılan kanal tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi kuruluşyor. zaman diş hekimime ön üst iki dişimin antipatik şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat tedavisi binalması icap ettiğini söyledi de berenarı korktum açıkcası.

İrem pekâlâ hocam apse niye oluşur ? doktor dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. read more siz ne diyorsunuz ?

Bilirkişi doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

Mahir doktor Geçmiş olsun Şu anda diğer bir terapi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu devaları kullanmaktan sair bir yolunuz nanay..

Bilirkişi hekim Gömülü artan dişiniz apse yapmış kabil. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Aylamak yada üzerine örgülacak sorunlemler balkılarınızın henüz çok fazlalaşmasına ne olacaktır.

Bilirkişi hekim Cevap hakkı oluşmaması karınin müessese adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla elan esen ilgilenecektir.

Bilirkişi doktor Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz diğer bir uzmanada read review danışabilirsiniz.

yığınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *