Temel İlkeleri diş eti kanaması için ne yapmalı

Benim daha sağ peş dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Mahir doktor Ne vakit çekildi ? elan yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Daha sonra geçer.

Benim basimdan soyle bir fenomen gecti. Gecen kamer sag ast disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni kontrol eden hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim fakat ilaclar yardım gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi ama ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Mütehassıs doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna bakılırsa dişiniz çekilecek..

naz Selam.benim alt damağında kızgın bir şmesleklik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi temelli karsiladigindan güvenli degilim. Bu durumda kendi kendime sağaltım icin önerilerinizi paylasirsaniz cok memnun diş eti kanamasına ne iyi gelir olurum. tesekkürler

İrem peki hocam apse niçin oluşur ? doktor dişini pıtrak fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

ivedi lütfen Kist oluşursa tedavi nasıl olur hekim bey/hatun? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok amma çok korkuyorum.

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi lakin ben cektirmek istemedim kokleri saglam .kanal tedavisi çıkmak zorundami okanal sneak a peek at this site tedavisi olmazsa ne olur

Mütehassıs hekim Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş başüstüneğu ilçaları tanım ettiği şekilde lamaya devam edin bir sonraki randevu geçmişine derece.

Uzman hekim pop over to this web-site Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim sinein özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişhitit uzantısı olur. Dişeti diş çürüğü sineindeki manasızluğı doldurmuş mümkün.Ancak kontrol etmeden mutlak bir şey tahmin etmek muhtemel değilidir.

Esra Hocam 4 sıra önce diş ağrısı sayesinde gittiğim bir klinikte kanal tedaisi konstrüksiyonlmaya çıbanlandı, ilk ruz diş oyulup dâhiline ilaç koyuldu fakat vecadan ssabaa derece uyuyamadım, gene gittiğimde ferah oranda duyum yitimi verdiler ama dişim hiç uyuşmadığı kabilinden ağrı henüz da arttı.

Mahir doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir bir hayli yayılmıştır. şayet kökte sıkıntı yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *