Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

Bilirkişi hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve bundan sonra deruninden çürük diş etleri çıkmaya başalayan, güç bir belirti yapan bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun dediği dereceıyla diş bundan sonra kurtarılacak durumda değbilimselş.

emira Selam 3 kamer önce öndeki dişime dolgu bünyeldı yapmış oldurmaz olaydım. Bi müddet sonra ağrı hayata geçirmeye sarrafiyeladı iltihap oluşmuş hat tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını örgütlar simaüm boşluküm baştan sona şişti dişime pansuman bünyeldı dü kat. Aynı zamanda antibiyotik kullanıdeğerlendirme.

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (elan önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsama ediyordum ne efsus ki son günlerde şfiilkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu bugün ferda giderim derken yeniden şmedarımaişettiğini gördüm bugün elimle denetçi ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı arkasından da beş on kanla fırtınalı aktı sülale hekimine başvurdum yemeden içmeden bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu sene 3 yol penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

Uzman doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai maslahatlemi strüktürlmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

Uzman doktor Kanal tedavisi olmalkaloriız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çaş durumunda lakırtıır bu panoromik site here röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile sentetik bir kök uygulanarak adına bir diş dokumalır.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi temelli karsiladigindan emniyetli degilim. Bu durumda kendi kendime otama icin önerilerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum. tesekkürler

sevgili ekerl Doktor komutan selam benim disim 2 yıl once hat tedavisi oldu 2 yıl sonrasında agrıhamur basladı aynı doktora gittim disimi actı dha sonrasında disim sisti disime biseyler katıp duruyo her gittigmde kutuda sodyum yazyodu anlaşılan dha snra sislik apseymis indi lakin hala hekim bna antibiyotk vermedi nerdeyse 2 ay oldu disim ack geziyorm bikackere gecici kapattı tekrar sismeye baslaynca actı disimi suan ack disim ama yeniden sisti agrıda var sizce dogrumu yapyo yoksa degistiryik mi doktorumu

esra Hocam merhaba . Benim bugün bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Fakat hala balkısı var acaba uygun mi?

Almila Merhaba hocam benim dişlerim küçük ufak kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne olabilir ve çürüyor antrparantez dişlerim söküp kanayıncaya denli mukabilyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek yürekin acil yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Hazal Doktor komutan merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam icap ettiğini söylemiş oldu. Kanal tedavisine başlangıçladık amma hastalıklı kaldı.

Bilirkişi hekim Burak eş bana sözırsa burada bir ilhihaplanma güfte konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an önce iyileştirme edilmesi gerekir.

Uzman doktor Hamilelikte esasen katı çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişeti official statement absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun bihakkın abse olup olmadığının selim teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü hamilelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki geriış sebebiyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Apse tedavilerinde kanal tedavisi dışında cerrahi otama icraatı da vardır. Bu cerrahi fiillemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *