Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

başlangıçak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şçalışmaip bigunde indi derkrn bi anda sol madun dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Kompetan hekim Hayırlı diş çekimi sonrasında ağrı kabil. Diş kemiğe demetlı evetğandan dolayı sizin görmüş olduğunüz büroü acaba diş kökümü kaldı olarak idraklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada başka bir beden sokmayın bu ağrılarınızı arttırabilir.

Uzman hekim Siz konulara vakıf olmaya başlangıçlamıssınız. En esen siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki sayfa hakkında versiyon yazmıssınız ve terapi yürütmek kucakin çabalıyorsunuz. Sizce elan iyiye mi harcama yavuzye mi ? Mutlaka diş hekimine gitmelisiniz.

Spesiyalist hekim Muhakkak bu durumu savsaklama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin yoklama etmesini sağlayan şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç tasarrufına kellelayınız. Kullanmış olduğunuz otları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

evgin lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Kompetan hekim Hat tedavisi olmalısınız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çkazanç yerinde sözır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile sentetik bir kök uygulanarak alegori bir diş örgülır.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük bir dişim var ve kesif pıtrak derbentımda şmesleklik oluyor.

İrem peki hocam apse sebep oluşur ? doktor dişini sık fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

Kompetan hekim Biran önceki diş tedavilerine kafalamalısınız. Geç kalınmış olabilir. Bu tavır çürüklerin ve apsenin öbür dişlerine yayılmasına ve bütün dişlerinizi yitirme ile karşı karşıya kalmanıza münasebet mümkün.

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim diş eti kanamasına ne iyi gelir antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi lakin ben cektirmek istemedim kokleri saglam .kanal tedavisi bulunmak zorundami okanal tedavisi eğer olmazsa ne olur

Kompetan doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici emlarınızı kullanın.. Bunun dışında probleminin net olarak görünmesi derunin röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Kompetan hekim Mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir keyfiyet değildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi elden iyileştirme yaptırın..

Spesiyalist hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş daha my sources önce balkılarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu vecalara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

İrem röntgen çektirmiştim sıkıntı 20 diş eti kanaması için ne yapmalı lik diş de değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi amma ortalama 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz üzere iltihaplanmayı kurutup tekrar doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, kolayca gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *